Atrakcje ślubne i weselne

Polecane oferty przez slubi.pro: 1

Atrakcje weselne – by przyjęcie było niezwykle ciekawe!

W dzisiejszych czasach niemalże każda Para narzeczonych zastanawia się nad tym, jakie atrakcje weselne przygotować dla gości. Wszak żadne wesele nie jest dzięki temu nudne, na każdy pojawia się coś interesującego, niebanalnego, coś, co zaskakuje wszystkich gości.

Oczywiście tego typu działania wiążą się w poniesieniem pewnych opłat, ale efekt finalny jest naprawdę zachwycający. Czy warto zdecydować się na którąś z atrakcji, tym samym ubarwiając ten wyjątkowy dzień? Specjaliści z branży ślubno-weselnej nie mają najmniejszych nawet wątpliwości, że jest to przysłowiowy strzał w dziesiątkę i jak najbardziej warto się na ten krok zdecydować! Oczywiście to, jaka konkretnie dodatkowa atrakcja zostanie wybrana, zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji każdej z par, a także od jej finansowych możliwości.

Co za dużo, to niezdrowo!

W tym przypadku zasada złotego środka jak najbardziej ma sens. Dlaczego? Okazuje się bowiem, że gdyby atrakcji było zbyt wiele (jeśli pojawiłoby się ich kilka w krótkich odstępach czasu), przyjęcie wesele zaczęłoby bardziej przypominać jakiś spektakl czy event o charakterze rozrywkowym niż świętowanie wraz z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Przestrzegamy zatem przed włączaniem zbyt dużej ilości tego typu dodatków, ale jedna czy dwie atrakcje na pewno zrobią na wszystkich gościach oszałamiające wprost wrażenie!

Wybór jest ogromny!

Jeszcze do niedawna w naszym kraju nie bardzo można było liczyć na zbyt dużo możliwości, gdy w grę wchodziły atrakcje weselne. Owszem – niekiedy pojawiały się na przykład pokazy tańca lub też fajerwerków. Wybór był jednak dość mocno zawężony i wiele par zwyczajnie nie mogło liczyć na takie urozmaicenie weselnego przyjęcia, jakie miały na myśli.

Dziś jednak bardzo wiele się w tej kwestii zmieniło, tak naprawdę możliwości są wręcz nieograniczone, polskie pary zakochanych ciągle inspirują się ciekawymi pomysłami – dlatego przyjęcia weselne są pełne niezwykłości.

Poradźcie się ślubnego konsultanta!

Jeśli zdecydowaliście się na to, by skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się ślubnymi konsultacjami, możecie z pewnością liczyć na to, że wedding planner podpowie Wam, na jaką nietypową atrakcję moglibyście się zdecydować, by Wasze przyjęcie w pozytywny sposób się wyróżniało. Jedno jest pewne – pomysłów mu nie zabraknie! Okazuje się, że nie tylko to, co klasyczne i standardowe, stać się może ciekawa weselną atrakcja, warto w tej kwestii trochę poszaleć! Być może sami macie jakieś szalenie nietypowe pomysły – warto wcielić je w życie, na pewno Wasze weselne przyjęcie stanie się wtedy niezapomnianym wydarzeniem, które będzie szeroko komentowane przez długi czas!

Więcej

TOP 10 najlepszych ogłoszeń w rankingu slubi.pro w tej kategorii

OFERTY PREMIUM (1)

0 pkt.
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0

Bar-Event Group

Bar Event Group oferuje w pełni profesjonalne usługi barmańskie i baristyczne. Firma zatrudnia świetnie wyszkolonych i pełnych pasji młodych ludzi. Każde zlecenie traktow...

Kraków, małopolskie Sprawdź
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0
Bar-Event Group
Czerwiec 3, 2019

POZOSTAŁE OFERTY Z TEJ KATEGORII

0 pkt.
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0

Fotobudka Wrocław | www.fotland.pl

Fotobudka Wrocław Fotland.pl to przede wszystkim szczególna dbałość o najwyższej jakości zdjęcia w rozdzielczości 4K. Jako miłośnicy fotografii dbamy o to od lat. Stale s...

Wrocław, cały Dolny Śląsk, Opole, Leszno i okolice Sprawdź
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0
Fotobudka Wrocław Fotland
Październik 23, 2023
0 pkt.
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0

Prosecco Van Luigi

Prosecco Van Luigi to odrestaurowany włoski trójkołowiec Piaggio Ape 501 dostosowany do serwowania idealnie schłodzonego prosecco, drinków na bazie prosecco, piwa i lemon...

Kraków, Cała Polska Sprawdź
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0
Prosecco Van Luigi
Maj 16, 2021

Ciekawych patentów nie brakuje!

W branży ślubno – weselnej ciągle pojawiają się nowe trendy, niesamowite pomysły, ciekawe rozwiązania. Nie inaczej jest też w przypadku atrakcji weselnych – dosłownie z miesiąca na miesiąc jest ich więcej.

Pary, które wprost uwielbiają niekonwencjonalne fotografie, mogą wynająć na swoje weselne przyjęcie fotobudkę. Zwykle wyposażona jest ona w cały szereg zabawnych gadżetów, pojawiają się wąsy, ogromne okulary, czerwone nosy z pianki, zabawne peruki. Gdy zdecydujecie się na ten krok, bardzo szybko przekonacie się, że Wasi goście będą szczerze zachwyceni, a czas spędzony wewnątrz fotobudki będzie dla nich pełen wrażeń.

Coraz częściej na polskich przyjęciach pojawia się barman. Jest on bowiem w stanie przygotować dla wszystkich gości wspaniałe kolorowe drinki (zarówno te z procentami, jak i bezalkoholowe). Zwykle pary proszą go też o krótki pokaz, podczas którego w niezwykły sposób tworzy on swoje autorskie kompozycje. Jego sztuczki zwykle są nagradzane szczerymi oklaskami i owacjami!

Warto zadbać też o najmłodszych uczestników przyjęcia. Kiedyś dzieci biegały po prostu pomiędzy tańczącymi gośćmi z balonikami – jednak nie było to najlepsze rozwiązanie. Zdecydowanie lepszym jest wynajęcie profesjonalnych animatorów, którzy przygotowują dla najmłodszych całe mnóstwo wspaniałych gier, zabaw i atrakcji. Na pewno wyjdą one z wesela szczerze zachwycone, a ich rodzice będą mieli nieco czasu na taniec i spędzenie czasu w gronie dorosłych.

Nie możemy nie wspomnieć też o czekoladowej fontannie. Choć wydaje się, że okres największej świetności tego typu atrakcje ma za sobą, nadal wiele par się na jej wynajęcie decyduje. I bardzo dobrze, bowiem nie tylko wspaniale się prezentuje, ale jest też cudowną niespodzianką dla wszystkich łasuchów – nie tylko dzieci, ale także dorosłych!

Balony i bańki mydlane przydadzą się natomiast zaraz po ceremonii ślubnej. Trzeba przyznać, że genialnie wyglądają na żywo oraz na zdjęciach, przynosząc masę frajdy nie tylko najmłodszym uczestnikom tej wyjątkowej uroczystości. Czasami Para Młoda wypuszcza w powietrze dwa ogromne balony napełniane helem, innym razem natomiast wszyscy goście dostają swoje egzemplarze – na niebie widać wówczas mnóstwo kolorowych punktów! Zamiast balonów w górę polecieć mogą białe gołębie będące metaforą miłości, jaka połączyła Parę Młodą. To urocze, prawda?

Candy bar to rozwiązanie, które cieszy się na polskich weselach coraz większym powodzeniem. Ta atrakcja weselna bowiem cieszy wszystkich, którzy uwielbiają słodycze, a jednocześnie prezentuje się nader zachęcająco. Teatr ognia to natomiast genialne rozwiązanie dla tych, którzy lubią emocje, dawkę adrenaliny, pragną czymś niezwykłym sowich gości zaskoczyć. Wspomnijmy także o pokazach sztucznych ogni, które sprawiają, że przyjęcia nabiera jeszcze bardziej odświętnego i niezwykłego charakteru. Prócz fotobudki furorę robi ostatnimi czasy videobudka – możliwość nagrania filmiku z życzeniami dla pary Młodej to nie lada gratka!

Anioły na szczudłach będą po ceremonii ślubnej rozdawały uśmiechy wszystkim gościom, zaś pokaz iluzjonisty stanowił będzie atrakcję zapamiętaną przez nich na długi czas. Grupa klaunów rozbawi weselników do łez, a fontanna pełna alkoholu pozwoli gościom świętować aż do białego rana! Coraz bardziej popularne stają się ostatnimi czasy również nowoczesne pokazy laserowe. Interesujących atrakcji weselnych z pewnością nie brakuje!

Więcej

Atrakcje ślubne i weselne w okolicy