2015 – trendy ślubne na zbliżający się nowy rok!

Opublikowany przez
2015 – trendy ślubne na zbliżający się nowy rok!
Oceń post

Coraz większymi krokami zbliża się nowy 2015 rok, a w związku z tym, nowe trendy ślubne, weselne, o których coraz głośniej mówią eksperci. Planujesz ślub w nadchodzącym roku? Nie wiesz, co będzie na topie? W tym artykule podpowiadam, co będzie trendy w sezonie ślubnym 2015 roku.

Kolorystyka w nadchodzącym sezonie będzie spokojna. Większość par decyduje się na standardy dotyczące stroju – biała suknia u pań, natomiast u panów klasyczne kolory i fasony garniturów. Narzeczeni nieco odważniej podchodzą do dodatków. W 2015 roku królować będą przede wszystkim beże, szarości, pudrowe róże. Dla odważniejszych eksperci proponują butelkową i morską zieleń.

Projektanci sukien ślubnych postawili na delikatność i lekkość. Dlatego też tiul i jedwab to tkaniny, które królować będą w nadchodzącym sezonie. Lekkie, zwiewne, długie suknie z asymetrycznymi lub opuszczonymi ramiączkami, czy też z wyrazistymi drapowaniami na jednym z ramion. Na popularności zyskają również suknie typu „księżniczka”.

Trendy ślubne 2015 (2)

Pośród dekoracji papierowych, swoją drugą młodość zyskają perły. Będą one dominować – zobaczysz je w dekoracjach, dodatkach, a nawet jako element ozdobny w sukniach ślubnych.

W nowym sezonie popularne będą luźne, subtelne, romantyczne upięcia. Prostota – na to stawiają w 2015 roku eksperci. Panna młoda 2015 ma wyglądać bardzo naturalnie, dziewczęco i … skromnie.

Trendy ślubne 2015 (3)

Hitem atrakcji weselnych w roku 2014 była fotobudka. Fantastyczna zabawa i niesamowite pamiątki jakie zostawia taki sprzęt, sprawiły, że pośród atrakcji na weselu w nadchodzącym sezonie fotobudka również będzie królować.

Dla wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji kieruję zaproszenie na blog Slubi.pl

Źródło fot. www.pixabay.com

 

0