Czym pojechać do ślubu?

Opublikowany przez
Czym pojechać do ślubu?
Oceń post

To pytanie zadaje sobie właśnie wiele par: czym pojechać do ślubu? Wszak w tym wyjątkowym dniu wszystko musi być zapięte na ostatni guzik – także kwestia transportu świeżo poślubionych małżonków. Mowa rzecz jasna o dowiezieniu narzeczonych do kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego lub też w inne miejsce, gdzie odbędzie się uroczysta ceremonia, a następnie przewiezieniu ich jako małżonków na przyjęcie weselne. Czym pojechać, by było pięknie?

Auto retro to wspaniałe rozwiązanie!

Moda na wszystko co dawne, niewspółczesne czy nieco zapomniane dotyczy jak najbardziej także ślubnych pojazdów. Pary coraz częściej wybierają samochody w stylu vintage czy retro, takie, które zostały wyprodukowane już dawno temu, jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji i staraniom nadal prezentują się znakomicie. Czy Wam podoba się taka propozycja?

Kabriolet na letni ślub i przyjęcie!

Nie da się ukryć, iż kabriolety mają w sobie coś wyjątkowego, nieuchwytny czas, magię, coś, czego nie da się do końca nazwać. Tak, to auta z duszą, idealnie sprawdzające się w przypadku letnich ceremonii i przyjęć weselnych. Czy i Wy jesteście ich fanami?

A może limuzyna?

Powiedzmy sobie szczerze – nieczęsto jest okazja do przejechania się tak ekskluzywnym, luksusowym i komfortowo wyposażonym samochodem. Dlatego właśnie w dniu ślubu takie auta są przez wiele par wybierane. Najczęściej białe, jednak występują i w innych barwach. Co o takim rozwiązaniu sądzicie?

Możliwości są nieograniczone!

Pamiętajcie jednak o tym, iż wcale nie musicie decydować się na to, co standardowe, klasyczne, najczęściej wybierane. Przecież w tym wyjątkowym dniu możecie pozwolić sobie na nieco szaleństwa! Wszak zdarzają się pary, które jadą do ślubu autobusem typu ogórek, skuterem, konno, na rowerach…może i Wy wymyślicie coś niezwykłego?

 

 

Zdjęcia: Pinterest.com

Zdjęcia: Pixabay.com

0