Piękno ukryte w drewnianych dodatkach ślubnych.

Opublikowany przez
Piękno ukryte w drewnianych dodatkach ślubnych.
Oceń post

Kiedy mamy za sobą wstępne przygotowania do ślubu i wesela, to znaczy – zarezerwowaną datę w kościele czy urzędzie, sale weselną, orkiestrę i fotografa, a nawet kamerzystę, przychodzi czas na wybór zaproszeń i innych dodatków, które spełniają praktyczną rolę na przyjęciu weselnym.

Wybór zaproszeń nie jest łatwy, nie dlatego, że brakuje wzorów czy kolorów, ale dlatego, że jest ich tak dużo i często ciężko się zdecydować. Niekiedy dostępność tak wielu różnych wzorów sprowadza się do tego, że dostajemy oczopląsu i w konsekwencji nic nam się nie podoba. A to właśnie od zaproszeń ślubnych wszystko się zaczyna. Zamawiając je powinniśmy już widzieć , czy na weselu będzie motyw lub kolor przewodni, aby móc zaakcentować go już na zaproszeniu.

Szukając oryginalności warto zastanowić się nad wyborem drewnianych zaproszeń ślubnych. To co zwykle zamawiają narzeczeni, często nie spełnia ich oczekiwań. Dlatego może poszukiwania czegoś innego niż to, co oferowane jest na rynku zachwyci nie tylko Was, ale również Waszych gości. A zaproszenia i inne dekoracje wykonane z drewna mają w sobie duszę i wprowadzą wszystkich w wyjątkowy klimat ślubu i przyjęcia weselnego.

Pani Paulina oraz Pan Rafał ze Sławkowa współtworzą Studio Dekoracji Ślubnych „ZONARTI”. To co razem tworzą z pasją zachwyca każdego, kto szuka wyjątkowych zaproszeń czy dekoracji ślubnych. Firma Zonarti specjalizuje się w laserowej oraz mechanicznej technice upiększania nie tylko drewna, ale również papieru czy plexi. Oglądając galerię z wykonanymi ozdobami, można śmiało powiedzieć, że w tej pasji liczy się każdy szczegół i to widać!

Oprócz zaproszeń ślubnych Zonarti oferuje również zawieszki na alkohol, karty menu, winietki na stół oraz plan i numery stołów, upominki dla gości, podziękowania dla rodziców, figurki na tort weselny oraz drewniane litery – inicjały Państwa Młodych. I to wszystko starannie wykonane z drewna. Precyzja i profesjonalne podejście do każdej realizacji to najlepsza wizytówka dla Zonarti.

Ofertę firmy Zonarti można zobaczyć na www.zonarti.pl, a poniżej przedstawiamy kilka realizacji.

Dekoracje Ślubne Zonarti (1)

Dekoracje Ślubne Zonarti (2)

Dekoracje Ślubne Zonarti (3)

Dekoracje Ślubne Zonarti (7)

Dekoracje Ślubne Zonarti (5)

Dekoracje Ślubne Zonarti (4)

Dekoracje Ślubne Zonarti (6)

 

0