Trendy ślubne 2017

Opublikowany przez
Trendy ślubne 2017
5 (100%) 1 ocena

Moda ślubna bardzo szybko i dynamicznie się zmienia. Przynajmniej dwa razy do roku prezentowane są nowe kolekcje garniturów, sukienek, dodatków. Co więc będzie modne w nadchodzącym 2017 roku? Poniżej kilka ciekawych inspiracji.

Modne suknie ślubne

Nie da się zaprzeczyć, że w 2017 roku będą królowały suknie ślubne uszyte z koronki lub innego materiału, ale wykończone koronką. Nie da się zaprzeczyć, że bardzo modne są dekolty na plecach, przepięknie wykończone właśnie koronkowymi elementami. Warto jest dodać, że coraz modniejsze stają się również suknie ślubne typu hiszpanki – w takiej sukni dół składa się z kilku nakładających na siebie falban. Warto jest również zwrócić uwagę na sukienki z dopinanym trenem czy sukienki dwuczęściowe. Nie da się zaprzeczyć, że wyróżnić można mnóstwo ciekawych wzorów oraz fasonów sukienek ślubnych. Należy jednak pamiętać o tym, że to wcale nie moda jest najważniejsze – w końcu najistotniejsze jest to, aby Panna Młoda dobrze czuła się w wybranym modelu sukni ślubnej. Na koniec warto jest dodać kilka słów na temat kolorów sukni. Przede wszystkim króluje biel, ale często pojawiają się również suknie w kolorze kremowym, pastelowym różu, brzoskwini.

Zdjęcia: enzoani.com
Zdjęcia: galialahav.com

Modne garnitury

W przypadku mody męskiej należy powiedzieć, że garnitury są dość mocno zróżnicowane. Nadal modne są klasyczne modele, w kolorze czarnym. Niemniej jednak w kolekcjach można dostrzec również garnitury w bardziej odważnych kolorach, np. w kolorze bordowym, niebieskim, zielonym, brązowym. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że Panowie coraz częściej decydują się na założenie kamizelki. Kwestia wyboru pomiędzy muszką i krawatem to już indywidualna decyzja przyszłego Pana Młodego. Należy pamiętać o tym, że moda ślubna nie narzuca sztywnych granic.

Najmodniejsze kolory w nadchodzącym sezonie

Zastanawiasz się, w jakim kolorze wybrać dekoracje? Według raportu instytut Pantone w 2017 roku najmodniejsze będą kolory: Primrose Yellow, Pale Dogwood, Hazelnut, Island Paradise, Greenery, Flame, Pink Yarrow, Niagara, Kale i Lapis Blue. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych dekoracji w najmodniejszych kolorach sezonu.

Zdjęcia: pl.pinterest.com

Zdjęcia: Etsy.com

Zdjęcie miniaturki: Pixabay.com

0