Warszawskie Targi Ślubne 2013 – Moda Męska – relacja!

Opublikowany przez
Oceń post

Jak to zwykle na targach ślubnych bywa firmy przygotowują wiele niespodzianek dla odwiedzających targi. Tak było w przypadku salonów sukni ślubnych, o których pisaliśmy w poprzednich dwóch artykułach, tak też było w przypadku salonów z modą męską. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu dwie firmy, które prezentowały stroje dla Panów na Targach Ślubnych w Warszawie.

Roland – Moda Męska

Firma Roland zajmuje się modą męską już od ponad 30 lat. Doświadczenie i wiedza z dziedziny krawiectwa, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie dają pewność, że firma ta jest w stanie pogodzić produkcję przemysłową odzieży męskiej z indywidualnymi oczekiwaniami każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Firma ta specjalizuje się w produkcji mody męskiej i oferuje garnitury męskie, garnitury gotowe, garnitury na miarę, płaszcze męskie, marynarki męskie, męskie kamizelki.

To co wyróżnia salon mody męskiej Roland od konkurencji to przede wszystkim nowoczesny park maszynowy i stosowanie najnowszych technologii. Niewątpliwym atutem firmy jest wysoko wykwalifikowany personel, który dzięki umiejętnościom i kompetencjom zawodowym dba o utrzymywanie bliskiego kontaktu z klientem, co pozwala na poznanie jego wymagań  i owocuje szybką reakcją na potrzeby rynkowe. Kolejnym przysłowiowym ”asem w rękawie” firmy Roland jest zarówno najlepsza jakość tkanin z różnorodnych surowców o bogatej kolorystyce i niepowtarzalnej fakturze, jak również oryginalne wzory i kroje marynarek męskich, spodni, kamizelek, płaszczy męskich i innych.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka zdjęć salonu Roland – Moda Męska, które udało nam się wykonać podczas MEGA Targów Ślubnych w Warszawie.

Roland - Moda Męska Roland - Moda Męska 1Roland - Moda Męska 2Roland - Moda Męska 3Roland - Moda Męska 4

Dyplomata & Pan Młody

Firma Dyplomata istnieje na rynku mody męskiej od  1983 roku i stała się marką, której zaufały pokolenia, ponieważ to dobro klienta personel salonu stawia na pierwszym miejscu.

W salonie zastaniecie Państwo miły i wykwalifikowany personel, który zaoferuje  garnitury wizytowe i ślubne, smokingi, fraki i żakiety angielskie firmy Wilvorst, która specjalizuje się w męskich strojach wizytowych; jak również garnitury firmy Barutti oraz NOOR. Warto zaznaczyć, że Dyplomata to nie tylko sprzedaż mody męskiej, ale również możliwość wypożyczenia i uszycia na miarę stroju dla mężczyzny na każdą okazję.

W ofercie salonu znajdziecie Państwo także niezbędne dodatki taki jak koszule, bieliznę, kamizelki, fluary, muchy, pasy smokingowe, plastrony, krawaty, spinki do mankietów, specjalne guziki do koszul smokingowych, szelki.

Koszule, pasy smokingowe i muchy Dyplomata wykonuje wedle życzenia pod indywidualne zamówienia klientów. Według klientów salon ten posiada największą na rynku ofertę dodatków do każdego stroju męskiego.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka zdjęć salonu Dyplomata & Pan Młody, które udało nam się wykonać podczas MEGA Targów Ślubnych w Warszawie.

Dyplomata & Pan Młody Dyplomata & Pan Młody 1 Dyplomata & Pan Młody 2Dyplomata & Pan Młody 3Dyplomata & Pan Młody 4

0
Brak tagów 0 Komentarzy 0