Dorożki, bryczka do slubu

Polecane oferty przez slubi.pro: 0

Pojedźcie do ślubu bryczką!

Pary uwielbiające romantyczne chwile, spacery przy księżycu czy  codzienne pełne uroku wyznania miłości z całą pewnością będą chciały udać się w do kościoła wyjątkowym pojazdem – oryginalnym, nietuzinkowym i taki, którym normalnie rzadko ma się okazję podróżować.

Bryczka do ślubu to zatem fantastyczne rozwiązanie! Oczywiście może ona występować w przeróżnych barwach, jednak najczęściej spotykamy klasyczną biel – kolor niewinności i piękna, tak podobny do barwy sukni Panny Młodej. Zyskacie w ten sposób pewność, iż zrobicie na wszystkich zebranych oszałamiające wprost wrażenie, kiedy zjawicie się z tak wielkim dostojeństwem.

Jeśli lato, to dorożka na ślub!

Rzecz jasna bryczka do ślubu niesie z sobą pewne ograniczenia. Jest to przecież pojazd otwarty,  a zatem niemożliwe jest poruszanie się nim w miesiącach zimowych, pośród śniegu, mrozu czy chłodnego deszczu. Dlatego też dorożka do ślubu to pojazd spotykany wtedy, kiedy aura za oknem dopisuje.

Więcej

TOP 10 najlepszych ogłoszeń w rankingu slubi.pro w tej kategorii

OFERTY PREMIUM (0)

POZOSTAŁE OFERTY Z TEJ KATEGORII

0 pkt.
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0
sdfg
Październik 17, 2023
0 pkt.
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0
1
Miejsce 1 | 0 opinii
Liczba zdobytych punktów: 0
fjj
Październik 17, 2023

Dobierzcie pojazd do klimatu!

Oczywiście jeśli decydujecie się na podróżowanie w ten sposób, z pewnością cały Wasz ślub i wesele utrzymamy jest w podobnym klimacie. Jeśli bowiem w grę wchodzi dorożka do ślubu, przyjęcie jest najczęściej wystawne i eleganckie, jednak z nutką romantycznego czasu – takie, które potem goście wspominają przez długie lata.

Jaki to koszt?

Z tym bywa różnie, możemy jednak podać „widełki” cenowe. Aby pojechać do ślubu bryczką zaprzęgniętą w dwa konie, musicie zapłacić średnio od 700 do 2000 złotych. Wszystko rzecz jasna zależy tutaj od wieku czynników, miedzy innymi tego, w jakim stanie jest ów pojazd, czy konie są dodatkowo przystrojone na tę okazję, czy woźnica ma jakieś specjalne przebranie.

Trzeba jednak przyznać, że dorożka do ślubu to pomysł bardzo niebanalny i taki, który zwraca uwagę wszystkich przechodniów. O ile ludzie na ulicy zwykle odwracają się na widok auta ślubnego, o tyle widok dorożki czy też bryczki sprawia, iż nierzadko stają i patrzą niczym urzeczeni. Możecie zatem mieć stuprocentowa pewność tego, iż spojrzenia wszystkich skupią się na Was.

Czarny koń, biały koń…

Oczywiście jeśli w grę wchodzi bryczka do ślubu, powóz prowadzić mogą konie przeróżnych barw. Nierzadko jednak firmy wynajmujące tego typu pojazdy dla par decydują się na to, by jedno z powożących zwierząt był białe, drugie zaś czarne. Nie sposób nie dostrzec tutaj podobieństwa do Pary Młodej, prawda?

Trzeba przyznać, że bryczka do ślubu gwarantuje Wam wygodę – w środki jest dużo miejsca, zatem udacie się do ślubu i na weselne przyjęcie w naprawdę komfortowych warunkach. Oczywiście konie, które powożą, są zwierzętami niezwykle spokojnymi i zrównoważonymi  -wszak nie można w Tym Wyjątkowym Dniu pozwolić sobie na żadne niemiłe niespodzianki.

Prawie każda dorożka do ślubu posiada składany dach, to bowiem znakomite zabezpieczenie w przypadku niesprzyjającej aury. Gdy bowiem zacznie siąpić deszcz lub rozpocznie się ulewa, szybko można postawić zadaszenie i nie martwić się o nic. Nie zapomniano także o kwestii oświetlenia, wszak nierzadko Para Młoda udaje się do ślubu lub na weselną salę po zmierzchu. Bryczka do ślubu ma zatem wspaniałe lampy, które nie tylko rozświetlą przestrzeń dokoła, ale sprawią, że klimat będzie naprawdę wyjątkowy, niepowtarzalny, nieporównywalny z żadnym innym.

Czas to istotna kwestia!

Jeśli marzy Wam się dorożka do ślubu, nie możecie czekać na podjęcie ostatecznej decyzji do ostatniej chwili. Dlaczego? Nie da się bowiem ukryć, że jest to pojazd stosunkowo oryginalny i rzadko spotykany, Dlatego też jeżeli zbyt późno zaczniecie robić rekonesans, może się okazać, że w Waszej okolicy każda piękna bryczka do ślubu jest już wynajęta. Wtedy pozostaje Wam już jedynie szukanie innego środka lokomocji -z pewnością będzie to się wiązało z rozczarowaniem.

Formalności – pamiętajcie!

Niejedna para narzeczonych zapomina o tej kwestii albo traktuje ją nieco po macoszemu. To błąd. Należy bowiem podpisać umowę z firmą, która będzie udostępniać Wam ten wspaniały powóz – dzięki temu unikniecie ewentualnych przykrych niespodzianek.

Zwykle każda firma ma już przygotowany wzór tego typu dokumentu, oczywiście możecie dodawać do niego swoje punkty.

Dzięki nam wybierzecie wymarzoną dorożkę lub bryczkę na Wasz Wielki Dzień!

Wiele par zastanawia się nad tym, w jaki sposób szukać tak niebanalnego i oryginalnego pojazdu ślubnego. Oczywiście w grę wchodzi tak zwana poczta pantoflowa oraz przeglądanie różnych stron w sieci, lecz trzeba przyznać, że nie są to najlepsze rozwiązania. Zdecydowanie lepszym jest skorzystanie z naszej wygodnej, innowacyjnej i profesjonalnej wyszukiwarki. Dzięki niej szybko przekonacie się, która bryczka do ślubu w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania jest najlepsza.

Każda firma posiada swoją własną wizytówkę, w niej zaś znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Dowiecie się, jaki cennik aktualnie obowiązuje, w jaki sposób skontaktować się z konkretną firmą oraz jakie warunki Wam ona zapewnia. Ponadto obejrzycie zdjęcia i zdecydujecie, czy właśnie ta dorożka na ślub będzie dla Was odpowiednia.

Znajdziecie u nas również oferty innych pojazdów, na przykład kabrioletu na ślub, limuzyny czy też auta retro. Dzięki Slubi.pl podjedziecie pod kościół z pompą!

Więcej

Dorożki, bryczka do slubu w okolicy