Wyszukiwarka usług ślubnych!

humor ślubny

Do sklepu optycznego wchodzi facet i zauważa na jednej z półek okulary za 2000 zł.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Czyście pogłupieli? Co to za okulary, skoro aż tyle kosztują?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- To najnowszy wynalazek. Każdy kto je nosi widzi innych jakby nie mieli na sobie ubrania.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Niemożliwe! Chciałbym je przymierzyć.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Ekspedientka podaje okulary, facet zakłada je na nos i rzeczywiście, ekspedientka stojąca przed nim jest naga! Zdejmuje okulary - ubrana, zakłada - naga!<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Biorę je!<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Wchodzi facet w swoich okularach do domu, patrzy: żona goła, sąsiad goły. Zdejmuje okulary - żona goła, sąsiad goły.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- No nie! Jeszcze nie zdążyłem dojść do domu, a już się zepsuły…
Spotyka się dwóch przyjaciół. Jeden z nich jest od niedawna żonaty.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Dlaczego nie chodzisz już na ryby?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Żona mi nie pozwala.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Spróbuj zrobić tak jak ja. W piątek przygotowuję sobie sprzęt wędkarski i chowam go w piwnicy. W sobotę rano kiedy wstaję z łóżka, odkrywam kołdrę i patrzę na cielsko mojej żony, i mówię:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- I to ma być moja żona? Taki hipopotam?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Wtedy zaczyna się awantura, ona wygania mnie z domu, a ja zabieram sprzęt z piwnicy i idę nad rzekę. Wieczorem wracam do domu z rybami, żona jest zadowolona i godzimy się do następnej soboty… Spróbuj tej metody!<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Świeżo upieczony małżonek przygotował wszystko za radą przyjaciela. Wstaje rano w sobotę, odkrywa kołdrę pod którą śpi naga małżonka i mówi:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- A do diabła z rybami!
Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej!<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Zszokowany facet mówi do taksówkarza:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Chcesz pan zarobić stówę?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Jasne! Co mam robić?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieść nas oboje do domu.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Trzymaj pan ją!<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />A facet krzyknął do taksówkarza:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- To nie jest moja żona!<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Wiem, to moja! Teraz idę po pańską!
Małżeństwo zostało zaproszone na bal przebierańców, jednak tego wieczora żonę rozbolała głowa i nalegała, aby jej mąż poszedł sam. Długo się sprzeciwiał, ale w końcu uległ i poszedł. Żona położyła się do łóżka, jednak po godzinie obudziła się bez bólu głowy. Ponieważ jej mąż nie wiedział jaki strój sobie kupiła, zdecydowała się pójść na zabawę i go poszpiegować. Szybko go tam wypatrzyła. Tańczył ze wszystkimi kobietami, całował po rączkach, szyjach, szeptał na uszko, podszczypywał, niby przypadkiem dotykał “tu i ówdzie”. Ponieważ należała do zgrabnych osób, szybko została zauważona przez rozbawionego mężusia i poproszona do tańca. Spodziewała się niezłej zabawy, on przecież nie wiedział, ze podrywa własną żonę. Po paru tańcach zaproponował jej “zwiedzanie pięterka”, ona się zgodziła bez oporu (bo to przecież jej mąż…smile. Postawiła jednak warunek, ze nie zdejmą masek z twarzy. Było im razem wspaniale, wręcz jak nigdy dotąd. Później ona szybko pobiegła do domu, żeby oczekiwać męża i zadać mu kilka pytań. Gdy już wrócił zapytała z dziką satysfakcją w glosie: <br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- No i jak się bawiłeś skarbie? Dużo tańczyłeś? <br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Nie tańczyłem ani razu i bawiłem się kiepsko. Spotkałem Zenka, Wieśka i Tadka, moich kolegów ze studiów i całą noc graliśmy w pokera. Ale powiem ci, ze facet któremu pożyczyłem kostium podobno bawił się nieziemsko…
Dwóch facetów wpada na siebie w centrum handlowym: <br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Och, przepraszam pana! <br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Nie, nie, to ja przepraszam. Zagapiłem się, bo wie pan, szukam tu mojej żony. <br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Ach tak? Ja też szukam swojej żony. A jak pańska żona wygląda? <br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Wysoka, włosy płomienny kasztan, ścięte na okrągło z końcówkami podwiniętymi do twarzy. Doskonałe nogi, jędrne pośladki, duży biust. Była w spódniczce mini i bluzeczce z pięknym dekoltem. A pańska? <br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Nieważne! Szukajmy pańskiej!
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel
EXCALIBURY CABRIO, CONCORDE, LINCOLN
Piękne pojazdy na te piękn...
Paweł Kotas
Paweł Kotas
Warszawa

Fotograf ślubny, na wesele
Paweł Kotas
HIBA BAND
HIBA BAND
Katowice

Doświadczony zespół weseln...
HIBA BAND
Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Oczywiście pierwsze uderzenie żony w piłeczkę i… okno stojącego obok pola golfowego domku zostaje rozbite. Mąż trochę się zdenerwował:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Mówiłem, żebyś uważała, a teraz trzeba będzie tam iść przepraszać i może nawet zapłacić.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Tak więc golfiści idą do domku i pukają w jego drzwi. Momentalnie dochodzi ze środka miły głos mężczyzny:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Proszę wejść.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Po wejściu zauważają w domku: zbite kawałki szyby, rozbitą starą wazę i siedzącego na kanapie faceta. Ten pyta ich:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Czy to wy zbiliście szybę?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Tak… przepraszamy za to bardzo - odpowiadają golfiści.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Hmm… właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić 3 życzenia. Nie obrazicie się jak spełnię wam po jednym sam zostawiając sobie jedno na koniec?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Nie, tak jest świetnie - odpowiada mąż. - Ja bym chciał dostawać milion dolarów co roku…<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Nie ma problemu - mówi dżin. - Do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. A ty młoda kobieto, czego chcesz?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie, każdy z najlepszymi na świecie służącymi…<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Mówisz i masz - odpowiada dżin. - Do tego obiecuje ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- A jakie jest twoje życzenie dżinie? - pyta małżeństwo.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety dżin.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- I co ty na to kochanie? - pyta mąż. - Mamy tyle kasy i domy… może się zgódź?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />Tak więc kobieta z dżinem idzie na pięterko… Całe popołudnie się kochają. Dżin jest wręcz nienasycony. Po 4 godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta:<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Ile macie lat, ty i twój mąż?<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Oboje mamy po 35.<br style=“color: #313131; font-family: Arial, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 18px;” />- Coś ty!? 35 lat i wierzycie w dżiny?
Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle.
Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni.
Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch.
Zdenerwowany bierze “pałę” zza drzwi i wali nią w kołdrę.
Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić.
Wchodzi patrzy a tam siedzi jego żona i czyta pismo i mówi:
- Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieję, że już się przywitałeś…
Jedzie rodzina szosą: mąż, żona i dwuletni Jaś. Zatrzymuje ich Policja i bada ich alkomatem:

Mąż: 2 promile,
- Do radiowozu! Już!
- Ależ panie, macie alkomat zepsuty, niech pan bada żonę!
Żona: 2 promile.
- Tym bardziej do radiowozu!
- Ależ naprawdę nic nie piliśmy! Niech pan zbada Jasia! Dziecku przecież byśmy nie dawali!
Jaś: 2 promile.
- Przepraszamy państwa, rzeczywiście mamy zepsuty alkomat. Proszę jechać dalej, do widzenia! - mówi policjant.
Rodzinka jedzie dalej. Po chwili mąż odwraca się do żony i mówi:
- Widzisz? A mówiłaś, żeby Jasiowi nie dawać!
Przychodzi mężczyzna do lekarza i mówi:
- Panie doktorze chciał bym oddać nasienie.
- Dobrze proszę przyjść jutro.
I lekarz daje mu słoiczek.
Na drugi dzień przychodzi ten sam mężczyzna:
-Panie doktorze próbowałem prawą ręką i lewą ręką. Poprosiłem żonę próbowała lewą ręką i prawą ręką i między nogami i pod pachą i nic. Nawet poprosiliśmy naszą sąsiadkę Halinę o pomoc próbowała lewą ręką i prawą ręką i ustami i za chlerę nie mogliśmy odkręcić tego słoika.
Chwali się jeden biznesmen drugiemu:
- Wiesz, jaką sekretarkę zatrudniłem? Zrobiła mi porządek w biurze, o wszystkim pamięta, a w łóżku jest lepsza od mojej żony!
Minął pewien okres, ten drugi biznesmen planuje urlop, ale chce, żeby firma chodziła jak w zegarku.
Mówi do kolegi:
- Stary. Pożycz mi tej swojej sekretarki ma miesiąc.
- No problem, mówi tamten.
Po miesiącu spotykają się.
- I jak?
- Miałeś rację. Przypilnowała wszystkiego. No, może w jednym się pomyliłeś: w łóżku nie jest lepsza od Twojej żony.

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.