Wyszukiwarka usług ślubnych!

trochę inaczej

schabowy z barszczykiem to każdy je na obiad w niedziele, ale na weselu chba powinno być coś więcej niż na codzień? Myślałam o jakiejś innej kuchni, nie wiem, orientalna albo włoska, albo hiszpańska, co myślicie o takim pomysle? Zmówiłabym katering z knajpki i do tego ciasta “od babki”, będzie dobrze?
schabowy z barszczykiem to każdy je na obiad w niedziele, ale na weselu chba powinno być coś więcej niż na codzień? Myślałam o jakiejś innej kuchni, nie wiem, orientalna albo włoska, albo hiszpańska, co myślicie o takim pomysle? Zmówiłabym katering z knajpki i do tego ciasta “od babki”, będzie dobrze?
co racja to racja, schabowy i barszcz to zadna atrakcja! smile myślę że to dobry pomysł z tymi daniami egzotycznymi, ale tylko jeśli goście będą młodzi i otwarci. Bo seniorzy mogą nie tylko wyrazić niezadowolenie ale nawet odchorować taki poczęstunek. Wiec może jednak taką egzotykę uzupełnic tym scahboszczakiem dla konsrewatystów? smile
sl
świetny pomysł uwiebiam takie inne rozwiązania na weselach. Zawsze się je zapmietuje na dłuzej tzn weselesmile
W ostatnim czasie modne stało się okazanie gościom weselnym kart menu z dostępnymi daniami. Co sądzicie o takim pomyśle? Zdania są jak zwykle podzielone, ale to chyba nie najgorszy pomysł. Na https://www.zapi.pl/ widziałam ogrom propozycji co do wyglądu takiej karty. Moją uwagę przykuło najbardziej prosty i minimalistyczny wzór menu. I to z akcentem w ulubionym, czerwonym kolorze. Taką kartę można położyć bezpośrednio na talerzyku, lub przed nim.

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu
Oryginalne dodatki ślubne dla stylowego Pana Młodego

9 października 2017

Przeczytasz w: 2 minuty
Oryginalne dodatki ślubne dla stylowego Pana Młodego
Uwaga, nowy trend! Bukiety ślubne z biżuterią!

3 października 2017

Uwaga, nowy trend! Bukiety ślubne z biżuterią!
Modowe faux-pas, czyli jak nie powinni ubierać się goście weselni?

25 września 2017

Modowe faux-pas, czyli jak nie powinni ubierać się goście weselni?
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!

18 września 2017

Przeczytasz w: 1 minuta
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!
Czym pojechać do ślubu?

11 września 2017

Czym pojechać do ślubu?
Najmodniejsze stylizacje dla druhen

4 września 2017

Najmodniejsze stylizacje dla druhen
Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej

28 sierpnia 2017

Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej