Wyszukiwarka usług ślubnych!

Jaki ślub najlepiej wziąć ?

Każdy przed małżeństwem zastawia się jaki ślub wybrać ?
Kościelny czy Cywilny ? Moje zdanie jest bardzo proste. Kochasz bierz ślub kościelny.. zastanawiasz się czy będzie okey ? bierz cywilny. Wiemy że księża namawiają na śluby kościelne. Niby że tak powinno być, że to że tamto. Nie im chodzi tylko i wyłącznie o kase
Tak, wszystko ładnie pięknie, ale ksiądz z ambonki powtarza, że ślub nic nie kosztuje, że młodzi mimo braku przeszkód nie chcą brać ślubu kościelnego. Ja osobiście jestem za ślubem kościelnym, ale w wielu parafiach jest normalny cennik, co moim skromnym zdaniem jest niedopuszczalne!!! Załatwiając ślub kościelny dopiero dowiadujemy się jak to NIC NIE KOSZTUJE…
Dokładnie. Cennik jest czymś śmiesznym jak tak można, ale co my możemy.
Słuchajcie ostatnio poszłam z narzeczonym do księdza zapytać co ile kosztuje. Nie zgadniecie co mi powiedział… Otóż cena za ślub - CO ŁASKA… zamurowało mnie… super, że są jeszcze tacy księża!
co łaska. No ale ile ta łaska kosztuje ? no właśnie nikt nie wie a każdy daje co łaska hehe oj szkoda gadać i strzępić sobie język
Paweł Kotas
Paweł Kotas
Warszawa

Fotograf ślubny, na wesele
Paweł Kotas
EXCALIBURY CABRIO, CONCORDE, LINCOLN
Piękne pojazdy na te piękn...
HIPNOZA
HIPNOZA
Radom

Zespół weselny HIPNOZA to ...
HIPNOZA
HIBA BAND
HIBA BAND
Katowice

Doświadczony zespół weseln...
HIBA BAND
Ks. weżmie tyle ile powie dasz mniej to Się nie zgodzi na wykonanie uroczystości. Trochę to takie naciagane jak dla nie
Najepszy jest Ślub kościelny. Ma on lepsze wzięcie wsród młodych osób
Oczywiście że tak. Kościelny ślub to coś pieknego każda koieta chce taki slub
No oczywście że Kościelny jest najlepszym rozwiązaniem. Nie wyobrażam sobie cywilnego ślubu.
Kościelny to złoty środek. Lepiej będziecie się po takim slubie czuć.

Cywilny jest…. taki no nie wiem, jak by zwykłym związkiem nic więcej. Cena i wykonanie tańsza. O COŚ JAK BUTY ADIDASA a buty z rynku ;_)

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Suknia ślubnaKonsultanci ślubniŚlub humanistycznydekorator ślubnyHumanistyczny ślub
Tytuł wątku
Najnowsze posty na blogu
Wierzyć w nie czy nie wierzyć? Przegląd ślubnych przesądów

27 czerwca 2017

Przesądy ślubne? Zabobony, przesądy ślubne, zaklęcia – te wierzenia i praktyki ludzkość zna właściwie od zawsze. Opierają się one na wierze w istn...
Wierzyć w nie czy nie wierzyć? Przegląd ślubnych przesądów
Nowa suknia ślubna za 500 złotych? – teraz to możliwe.

19 czerwca 2017

Zakup sukni ślubnej, tej jedynej, wymarzonej, niezwykłej. Marzenie każdej kobiety. Nie da się zaprzeczyć, że często wiąże się z bardzo dużymi kosz...
Nowa suknia ślubna za 500 złotych? – teraz to możliwe.
Biżuteria na wesele a sukienka – poradnik

12 czerwca 2017

Wybierasz się na ślub i przyjęcie weselne jako gość? Znakomicie – czeka Cię wspaniała zabawa aż do rana. Jedyną wątpliwością, która może Ci zepsuć...
Biżuteria na wesele a sukienka – poradnik
Praktyczny poradnik druhny

12 czerwca 2017

Nie da się zaprzeczyć, że bycie druhną lub świadkiem to wielki zaszczyt. Jednak pełnienie takiej funkcji przede wszystkim wiąże się z dużą ilością...
Praktyczny poradnik druhny
10 idealnych krawatów dla Pan Młodego

5 czerwca 2017

Krawat dla Pana Młodego to jeden z najbardziej klasycznych dodatków do stroju. Mimo że można znaleźć wiele alternatyw nie da się zaprzeczyć, że kr...
10 idealnych krawatów dla Pan Młodego
10 ciekawych pomysłów na atrakcje po uroczystości zaślubin

29 maja 2017

Nie da się zaprzeczyć, że narzeczonym szczególnie mocno zależy na tym, aby goście dobrze bawili się na przyjęciu weselnym. Przede wszystkim warto ...
10 ciekawych pomysłów na atrakcje po uroczystości zaślubin
10 propozycji kolorów dla bukietów ślubnych

25 maja 2017

Bukiet ślubny to jeden z najpiękniejszych dodatków ślubnych. Nie da się zaprzeczyć, że jest to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Niemni...
10 propozycji kolorów dla bukietów ślubnych
Projekcje tortów weselnych

15 maja 2017

Projekcje tortów weselnych? Wiele par zastanawia się nad tym, jaki tort wybrać. Niektórzy szukają również oryginalnych alternatyw dla klasycznych ...
Projekcje tortów weselnych
Wiosenny motyw przewodni ślubu

8 maja 2017

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku. To właśnie wtedy przyroda zaczyna budzić się do życia, dzień staje się dłuższy, częściej i chętniej w...
Wiosenny motyw przewodni ślubu
10 najpiękniejszych piosenek podziękowania dla rodziców

2 maja 2017

Czas podziękowań dla rodziców to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów na przyjęciu weselnym. Z pewnością warto jest tutaj wskazać, że zazwycza...
10 najpiękniejszych piosenek podziękowania dla rodziców

Czytaj bloga

Nasi partnerzy

Wszyscy partnerzy