Wyszukiwarka usług ślubnych!

Rezerwacja Sali

Ile może trwa rezerwacji sali ? mamy w planie zrobić w domu no ale jak termin salo będzie dosyć wczesny to wybierzemy salę
Ja już podzwoniłam, ślub ma być w sierpniu i ledwie zdażyłam, bo w dobrych lokalach kolejka na rok nawet, w tych średnich około pół roku.Zawsze zostaje jakaś swietlica na działkach, ale to już ostateczność, wolałabym zeby to jakoś wyglądało, nasza rodzina nie składa się z wielbicieli grila smile a zapaszek smażonej kiełbaski w sierpniu na działkach na sto procent smile
Na prawdę są az takie kolejki??? A niby biedne mamy społeczeństwo smile ja bym się moze i zdecydowała na taką plenerową imprezkę ale tylko gdybym miała swoój ogródek a w nim miejsca do spania smile no bo przecież na weselu są też małe dzieci, trzeba im zapewnić jakiś spokojny kącik prawda?
Myślę że wesele to powinno być coś wyjątkowego, wielka pompa, bajowo i cukierkowo, cudownie po prostu. Tak żeby i młodzi i goiście zapamietali to do końca życia. Dlatego wolę dobry sprawdzony lokal na poziomie, żeby unioknąć niespodzianek typu niedosmażone kotlety, roztopiony desre albo ukradziony alkohol.
tak u mnie w okolicy nawet na 3 lata:/
HIPNOZA
HIPNOZA
Radom

Zespół weselny HIPNOZA to ...
HIPNOZA
HIBA BAND
HIBA BAND
Katowice

Doświadczony zespół weseln...
HIBA BAND
Paweł Kotas
Paweł Kotas
Warszawa

Fotograf ślubny, na wesele
Paweł Kotas
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel
Często zarezerwowanie upatrzonej sali jest trudne do zrealizowania. Jendak tak sobie myślę, że dzisiaj korzystając z porad dostępnych na takich stronach jak http://www.lokaleweselne.pl/artykuly/restauracja-na-wesele—zalety.html mamy możliwość nie tylko ułatwienia sobie organizacji ślubu i wesela, ale jednocześnie możemy od razu wyszukać tam wymarrzoną salę weselną.
A jak dużo wcześniej musieliście płacić zaliczkę i jaki % ceny to był? My dopiero bierzemy kredyt, co prawda kalkulator kredytowy bardzo pomógł ale no, wciąż jej nie mamy.
To prawda dobre lokale trzeba rezerwować czasem z rocznym wyprzedzeniem. Jeżeli nie wiesz jeszcze gdzie zorganizować wesele, a robisz je w Warszawie to tutaj http://www.weselewawa.pl/ jest fajny serwis z bazami firm, hoteli, sali weselnych itp.

Według mnie warto sobie tam zajrzeć smile
A nie lepiej wybrać restaurację? Wesele będzie bardziej kameralne ale dzięki temu zyska wyjątkowy klimat, którego na pewno nie uda Wam się osiągnąć w domu czy na sali. Polecam zajrzeć na stronę restauracji Biała Róża w Krakowie http://www.restauracjabialaroza.pl/, to bardzo klimatyczna restauracja ze znakomitym menu. Może jednak dacie się przekonać? smile
Wszystko zależy od sali. Jak jest dużo chętnych, to nawet i 2 lata trzeba czekać. Ale wg mnie lepiej wtedy po prostu poszukać innej, bo są też takie, które wystarczy zarezerwować kilka miesięcy wcześniej. Tu można poszukać sali http://www.saleweselne.com/ , na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu
Wesele w Sylwestra – czy warto?

18 grudnia 2017

Przeczytasz w: 1 minuta
Wesele w Sylwestra – czy warto?
Tych potraw nie może zabraknąć na ślubie w święta

11 grudnia 2017

Przeczytasz w: 2 minuty
Tych potraw nie może zabraknąć na ślubie w święta
4 najgorętsze ślubne trendy na 2018 rok!

4 grudnia 2017

4 najgorętsze ślubne trendy na 2018 rok!
Nietypowe pomysły na sesję ślubną

29 listopada 2017

Nietypowe pomysły na sesję ślubną
Prawidłowe odżywianie dla zdrowia całego ciała

27 listopada 2017

Prawidłowe odżywianie dla zdrowia całego ciała
Szarość i pudrowy róż, czyli idealne barwy przewodnie Waszego pięknego ślubu i wesela!

27 listopada 2017

Przeczytasz w: 3 minuty
Szarość i pudrowy róż, czyli idealne barwy przewodnie Waszego pięknego ślubu i wesela!
Wesele w stylu country chic – dla wielbicieli Dzikiego Zachodu i nie tylko!

20 listopada 2017

Wesele w stylu country chic – dla wielbicieli Dzikiego Zachodu i nie tylko!
22 propozycje sukienek dla druhny

13 listopada 2017

Przeczytasz w: 4 minuty
22 propozycje sukienek dla druhny
Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

9 listopada 2017

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?
22 propozycje ozdób do fryzur ślubnych

6 listopada 2017

Przeczytasz w: 4 minuty
22 propozycje ozdób do fryzur ślubnych