Wyszukiwarka usług ślubnych!

Rezerwacja Sali

Ile może trwa rezerwacji sali ? mamy w planie zrobić w domu no ale jak termin salo będzie dosyć wczesny to wybierzemy salę
Ja już podzwoniłam, ślub ma być w sierpniu i ledwie zdażyłam, bo w dobrych lokalach kolejka na rok nawet, w tych średnich około pół roku.Zawsze zostaje jakaś swietlica na działkach, ale to już ostateczność, wolałabym zeby to jakoś wyglądało, nasza rodzina nie składa się z wielbicieli grila smile a zapaszek smażonej kiełbaski w sierpniu na działkach na sto procent smile
Na prawdę są az takie kolejki??? A niby biedne mamy społeczeństwo smile ja bym się moze i zdecydowała na taką plenerową imprezkę ale tylko gdybym miała swoój ogródek a w nim miejsca do spania smile no bo przecież na weselu są też małe dzieci, trzeba im zapewnić jakiś spokojny kącik prawda?
Myślę że wesele to powinno być coś wyjątkowego, wielka pompa, bajowo i cukierkowo, cudownie po prostu. Tak żeby i młodzi i goiście zapamietali to do końca życia. Dlatego wolę dobry sprawdzony lokal na poziomie, żeby unioknąć niespodzianek typu niedosmażone kotlety, roztopiony desre albo ukradziony alkohol.
tak u mnie w okolicy nawet na 3 lata:/
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel
HIPNOZA
HIPNOZA
Radom

Zespół weselny HIPNOZA to ...
HIPNOZA
EXCALIBURY CABRIO, CONCORDE, LINCOLN
Piękne pojazdy na te piękn...
HIBA BAND
HIBA BAND
Katowice

Doświadczony zespół weseln...
HIBA BAND
Często zarezerwowanie upatrzonej sali jest trudne do zrealizowania. Jendak tak sobie myślę, że dzisiaj korzystając z porad dostępnych na takich stronach jak http://www.lokaleweselne.pl/artykuly/restauracja-na-wesele—zalety.html mamy możliwość nie tylko ułatwienia sobie organizacji ślubu i wesela, ale jednocześnie możemy od razu wyszukać tam wymarrzoną salę weselną.
A jak dużo wcześniej musieliście płacić zaliczkę i jaki % ceny to był? My dopiero bierzemy kredyt, co prawda kalkulator kredytowy bardzo pomógł ale no, wciąż jej nie mamy.
To prawda dobre lokale trzeba rezerwować czasem z rocznym wyprzedzeniem. Jeżeli nie wiesz jeszcze gdzie zorganizować wesele, a robisz je w Warszawie to tutaj http://www.weselewawa.pl/ jest fajny serwis z bazami firm, hoteli, sali weselnych itp.

Według mnie warto sobie tam zajrzeć smile
A nie lepiej wybrać restaurację? Wesele będzie bardziej kameralne ale dzięki temu zyska wyjątkowy klimat, którego na pewno nie uda Wam się osiągnąć w domu czy na sali. Polecam zajrzeć na stronę restauracji Biała Róża w Krakowie http://www.restauracjabialaroza.pl/, to bardzo klimatyczna restauracja ze znakomitym menu. Może jednak dacie się przekonać? smile
Wszystko zależy od sali. Jak jest dużo chętnych, to nawet i 2 lata trzeba czekać. Ale wg mnie lepiej wtedy po prostu poszukać innej, bo są też takie, które wystarczy zarezerwować kilka miesięcy wcześniej. Tu można poszukać sali http://www.saleweselne.com/ , na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!

18 września 2017

Zieleń to barwa niezwykła pod każdym względem. Mawia się, że to kolor nadziei. Zielony poprawia nam nastrój, wprawiając nas w dobry humor, relaksu...
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!
Czym pojechać do ślubu?

11 września 2017

To pytanie zadaje sobie właśnie wiele par: czym pojechać do ślubu? Wszak w tym wyjątkowym dniu wszystko musi być zapięte na ostatni guzik – także ...
Czym pojechać do ślubu?
Najmodniejsze stylizacje dla druhen

4 września 2017

Oczywiście to nie one są głównymi bohaterkami dnia (bo najważniejsza jest rzecz jasna Panna Młoda), ale warto sprawić, by druhny prezentowały się ...
Najmodniejsze stylizacje dla druhen
Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej

28 sierpnia 2017

Każda Panna Młoda pragnie prezentować się na swoim ślubie i weselnym przyjęciu jak milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista i nikogo nie d...
Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej
Najpopularniejsze oczepinowe zabawy

21 sierpnia 2017

Zwykle około północy rozpoczynają się pełne radości zabawy weselne, zwane inaczej oczepinami. Warto wiedzieć, iż obrzęd ten znany był już wieki te...
Najpopularniejsze oczepinowe zabawy
Budżet weselny – jak go dobrze przygotować? Porady przedślubne

14 sierpnia 2017

Ta kwestia spędza sen z powiek niejednej parze narzeczonych. Wszak określenie, z jakimi kosztami wiązać a się ślubna ceremonia i weselne przyjęcie...
Budżet weselny – jak go dobrze przygotować? Porady przedślubne
Kreatywne winietki ślubne

8 sierpnia 2017

Winietki ślubne, to temat, na który można rozmawiać godzinami. Wiele par młodych decyduje się na tradycyjne rozwiązanie, jakim jest zamówienie win...
Kreatywne winietki ślubne
Stół z owocami podczas wesela? Tak, to dobry pomysł!

7 sierpnia 2017

Lato w pełni, wakacyjne wesela odbywają się jedno po drugim. A czy Wy zastanawialiście się już nad tym, na jaki stół tematyczny postawić, aby było...
Stół z owocami podczas wesela? Tak, to dobry pomysł!
Chwilówka na organizację wesela – czy to dobry pomysł?

3 sierpnia 2017

Bierzesz ślub? Organizujesz wesele? Chciałbyś, aby wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzysz? Pragniesz przeżyć naprawdę wyjątkowy dzień w g...
Chwilówka na organizację wesela – czy to dobry pomysł?
Tradycyjne czy bardziej nowoczesne? Gry i zabawy weselne

31 lipca 2017

Jeszcze kilkanaście lat temu żadne polskie tradycyjne wesele nie mgło się bez ich obyć. Klasyczne oczepiny, połączone ze zdejmowaniem kobiecie wel...
Tradycyjne czy bardziej nowoczesne? Gry i zabawy weselne

Czytaj bloga

Nasi partnerzy

Wszyscy partnerzy