Wyszukiwarka usług ślubnych!

Biżuteria Ślubna - wybór ?

Przeglądałam dziś biżuterię ślubną, przyznam że jest dosyć ciekawy wybór. Nie tylko pod kątem pierścionków, dodatków czy łńcuszków. Są przepiękne modele, wzory, mieszane srebro + złoto. Jednak chciałabym poznać wasze zdanie na temat tych zestawów.

Pierwszy to “ bransoleta ”

http://www.arteobijou.com/pl/p/Bizuteria-slubna-bransoleta-SWAROVSKI-crystal-768/905

Cena 80 zł, oczywiście srebro 926

Proszę o opinię.

Inny zestaw Biżuteria Ślubna - wieczorowa

http://www.bizuteria.intelishop.pl/Komplety-Slubne-Swarovski-k75/Bizuteria-slubna-wieczorowa-AB12-p1146.html

Cena już wyższa: 245 zł
i inne zestawy “naszyjniki”

http://www.chocojewelry.com/32-naszyjniki

od 109 zł które się wam najbardziej podobają ?
Piękne zestawy ten za 250 zł z ostatniego linku jest znakomity! jak tylko uzbieram to taki sobie zakupie.
Biżuteria ślubna powinna byc dobrana pod kolor sukni ślubnej i fason. Dobra za dużego naszyjnika może kolidowac i brzydko wyglądac u szczupłej osoby. Mówie znam to z autopsji
Zależy ile masz gotówki ? nie powinnam o to pytać jednak jest to bardzo ważne.
dokladnie kolczyki np nie moga byc zbyt slugie jezeli szyja jeest krotka podobno taka jest zasadasmile
EXCALIBURY CABRIO, CONCORDE, LINCOLN
Piękne pojazdy na te piękn...
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel
Paweł Kotas
Paweł Kotas
Warszawa

Fotograf ślubny, na wesele
Paweł Kotas
HIBA BAND
HIBA BAND
Katowice

Doświadczony zespół weseln...
HIBA BAND
A jaka suknia? Bo bez tego trudno oceniać. Ja jeszcze nie mam sukni więc pomysłu na biżuterię też nie smile Ale styl podoba mi się taki jak ten zestaw, no i topazy to moje ulubione kamienie http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,1,,12999#komplet
Bardzo elegancki! Jak byliśmy w aparcie po obrączki to oglądałam kilka ładnych kompletów, z pereł mi się najbardziej podobały.
Bo perły są klasyczne i do wielu rzeczy pasują. Też bardzo lubię. Niby są przesądy, że panna młoda nei powinna, ale co tam smile
To jest ciekawy kolor pereł http://www.apart.pl/pl/zloto,c,kolekcje,Perly-zloto,20124
Wszystko piękne, tylko najlepiej dobrać pod suknię, więc trudno mówić, który uniwersalnie jest najlepszy smile

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Biżuteria ślubnaPomysł na biznes - franczyzaPuder transparentny- jaki?Perfumy na ślub - jakieSuknia ślubna
Tytuł wątku
Najnowsze posty na blogu
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!

18 września 2017

Zieleń to barwa niezwykła pod każdym względem. Mawia się, że to kolor nadziei. Zielony poprawia nam nastrój, wprawiając nas w dobry humor, relaksu...
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!
Czym pojechać do ślubu?

11 września 2017

To pytanie zadaje sobie właśnie wiele par: czym pojechać do ślubu? Wszak w tym wyjątkowym dniu wszystko musi być zapięte na ostatni guzik – także ...
Czym pojechać do ślubu?
Najmodniejsze stylizacje dla druhen

4 września 2017

Oczywiście to nie one są głównymi bohaterkami dnia (bo najważniejsza jest rzecz jasna Panna Młoda), ale warto sprawić, by druhny prezentowały się ...
Najmodniejsze stylizacje dla druhen
Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej

28 sierpnia 2017

Każda Panna Młoda pragnie prezentować się na swoim ślubie i weselnym przyjęciu jak milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista i nikogo nie d...
Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej
Najpopularniejsze oczepinowe zabawy

21 sierpnia 2017

Zwykle około północy rozpoczynają się pełne radości zabawy weselne, zwane inaczej oczepinami. Warto wiedzieć, iż obrzęd ten znany był już wieki te...
Najpopularniejsze oczepinowe zabawy
Budżet weselny – jak go dobrze przygotować? Porady przedślubne

14 sierpnia 2017

Ta kwestia spędza sen z powiek niejednej parze narzeczonych. Wszak określenie, z jakimi kosztami wiązać a się ślubna ceremonia i weselne przyjęcie...
Budżet weselny – jak go dobrze przygotować? Porady przedślubne
Kreatywne winietki ślubne

8 sierpnia 2017

Winietki ślubne, to temat, na który można rozmawiać godzinami. Wiele par młodych decyduje się na tradycyjne rozwiązanie, jakim jest zamówienie win...
Kreatywne winietki ślubne
Stół z owocami podczas wesela? Tak, to dobry pomysł!

7 sierpnia 2017

Lato w pełni, wakacyjne wesela odbywają się jedno po drugim. A czy Wy zastanawialiście się już nad tym, na jaki stół tematyczny postawić, aby było...
Stół z owocami podczas wesela? Tak, to dobry pomysł!
Chwilówka na organizację wesela – czy to dobry pomysł?

3 sierpnia 2017

Bierzesz ślub? Organizujesz wesele? Chciałbyś, aby wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzysz? Pragniesz przeżyć naprawdę wyjątkowy dzień w g...
Chwilówka na organizację wesela – czy to dobry pomysł?
Tradycyjne czy bardziej nowoczesne? Gry i zabawy weselne

31 lipca 2017

Jeszcze kilkanaście lat temu żadne polskie tradycyjne wesele nie mgło się bez ich obyć. Klasyczne oczepiny, połączone ze zdejmowaniem kobiecie wel...
Tradycyjne czy bardziej nowoczesne? Gry i zabawy weselne

Czytaj bloga

Nasi partnerzy

Wszyscy partnerzy