Wyszukiwarka usług ślubnych!

Dieta, Dbanie o Siebie, Dietetyk, Ćwiczenia, Sport

Witam was Moje drogie.

Jako że mieszkam blisko Warszawy to zawsze mam problem ze swoją dietą. Temat pewnie poruszany nie raz ale co tam.

Trzeba mi dobrać dietę żeby zrzucić około 7 kg w mc, słyszałam że jest dobry dietetyk w Warszawie, znam ich klimaty ale nie korzystałm nigdy z diety jaką układają dla wszytskich osób.

Mianowicie chodzi o medical fitness - bardzo dobrze znam całą załogę (*dział reh) jednak techników żywienia nie znam.

Dlatego się zastanawiam czy zostać przy MF i tam ułożyć sobię dietę (podobno) sprawdzona i działa. Czy poprostu męczyć się na swoich dzietach jakie znadję w internecie ?
Wystarczy wejść na ich stronę o wszystko jest opisane. Oferta bardzo Ciekawa, osobiście mieszkam trochę daleko od Warszawy

http://www.medical-fitness.com.pl/medycyna-zywienia.html
Ja dwa radzy w tygodniu chodzae na silownie i dotatkowo staram sie w miare zdrowo odzywiac schudlam 5 kg
Dobrze jest też dobrać sobie ładną fruzurę. Ja byłam zawsze chuda, a teraz dzięki dobrze dobranej fryzurze w końcu wyglądam na szczupłą, a nie szczapowato chudą smile Polecam z całego serca http://www.inharmony.pl/
Moj afcet strasznie się chcę odchudzić , szczerze pisząc to ma na to lepszą fazę niż ja. widziałam , że beirze tabletki therm line man , pytalam go o nie to powiedział , ze kolega z siłowni mu polecił. No z perspektywy czasu widać , ze one z dietą pomagają. Ja to na lajcie podchodzę do mega ciała , lecz wyglądam też lepiej od niego , do czasu ,,, pewnie do czasu
Paweł Kotas
Paweł Kotas
Warszawa

Fotograf ślubny, na wesele
Paweł Kotas
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel
HIBA BAND
HIBA BAND
Katowice

Doświadczony zespół weseln...
HIBA BAND
HIPNOZA
HIPNOZA
Radom

Zespół weselny HIPNOZA to ...
HIPNOZA
Mnie nie przekonują takie gotowe diety, wydaje mi sie ze dorośli ludzie powinni wiedziec co i kiedy jesc bez wytycznych na kartce, bo dieta się skonczy i co wtedy?
Prawidłowa dieta jest taką na całe życie, a nie na pewien okres czasu.

Teraz to pojęcie się zmieniło i chodzi o sposób żywienia, gdzie zmienia się nawyki, zwyczaje itd.
Ja przekonałam się do sportu po bardzo długim czasie bezczynności, w pewnym momencie powiedziałam dość obwisłej skórze i zabrałam się za treningi.

Początki nie były łatwe, bo nigdy nie są, ale teraz mogę powiedzieć, że rezultaty, choć dalekie od wymarzonego celu, są efektem mojej ciężkiej pracy i to jest najbardziej satysfakcjonujące.

Nikt nie zrobił tego za mnie, oprócz mnie samej.

Ćwiczenia, bieganie czy inny typ sportu świetnie hartuje samodyscyplinę i siłę woli, czuję się o wiele wartościowszą osobą, odkąd zabrałam się za poważne treningi i teraz polecam je każdemu.
Zgadzam się, lepiej do diety podejść mniej drastycznie a utrzymać ją na dłużej. Bardzo wiele da samo odrzucenie białego cukru, ja po lekturze artykułu na http://www.caffebabka.pl/ zaczęłam go zastępować stewią, miodem i innymi produktami. Efekty pojawiły się naprawdę szybko. A ja o wiele lepiej się czuję.
Wsparcie w odchudzaniu jest bardzo ważne. Potrzebna jest motywacja, a przede wszystkim wiedza nt. tego, co można, a czego nie powinno się jeść. Ja mam ochotę spróbować tych przepisów, żeby trochę uzdrowić swój jadłospis http://kcalmar.com/blog/category/przepisy/ .
Mnie zmotywował mój mąż, który kupił mi w prezencie taką matę do ćwiczeń http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-fitness_Maty-i-materace_Maty-do-cwiczen-1084.html . Zaskoczył mnie, ale miał rację. Strasznie się zaniedbałam smile

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.