Wyszukiwarka usług ślubnych!

Życie po Ślubie: wspólne mieszkanie

Wspólne mieszkanie po Ślubie jest czymś nieodłącznym. Jednak czy to dobre rozwiązanie ? może warto mieszkać z teściami ? w sumie raczej nie.

Mieszkanie razem jest dużym wyzwaniem mianowicie chodzi o obowiązki etc. Co o tym myślicie ?
Teściowie no co ty! samobójstwo. Samemu i już czasem będzie gorzej raz lepiej ale bedziecie sami mieszkali
Samemu mieszkajcie nie można mieszkać z teściowymi!
Warto odrazu ustalić sobie podział obowiązków bo jak odrazu rozleniwimy męża to wszystko będzie na naszej głowie:/
Życie po slubie jest takie same jak przed. Zmienia się tylko styl życia i nic więcej
HIPNOZA
HIPNOZA
Radom

Zespół weselny HIPNOZA to ...
HIPNOZA
EXCALIBURY CABRIO, CONCORDE, LINCOLN
Piękne pojazdy na te piękn...
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel
Paweł Kotas
Paweł Kotas
Warszawa

Fotograf ślubny, na wesele
Paweł Kotas
Moja droga będziesz po ślubie to wtedy pogadamy.
Po ślubie jak najszybciej warto się wprowadzać “na swoje” Nie wyobrażam sobie ani mieszkania z teściami ani z rodzicami. Dlatego my już zbieramy pieniądze by móc kupic mieszkanie. I z rozmarzeniem oglądamy takie strony jak ta http://www.dopoznania.pl/krakow/ wyobrażając sobie jak nasze mieszkanie będzie wyglądało.
Po ślubie to lepiej mieszkać samemu. Z rodziną można się niedogadać, a poza tym każdy chce i prowadzi inny styl życia. Moja znajoma zaraz po ślubie zamieszkała z rodziną męża i trochę się niedogadywali. Każdy miał jakieś oczekiwania. Po jakimś czasie zdecydowali się na mieszkania Toruń i żyją własnym życiem. Lepiej nie wchodzić sobie w drogę. Szkoda nerwów, a mama nie może wyręczać we wszystkim. smile
U nas po ślubie układa się super. Ja teraz myślę o samorozwoju smile Chcę wypromować moją firmę. A znacie może Folio Plast? Chciałabym podjąć współpracę w celu rozreklamowania biznesu. Robią fajne http://folioplast.eu/]torby reklamowe z nadrukiem i chyba jest to dobry sposób na promocję? Co myślicie? smile
Po ślubie każdy chce mieć swój kąt i wcale się nie dziwię. Jeżeli jesteście przed zakupe mieszkania radzę zajrzeć tutaj www.zmieniamymiasto.pl bo jest tam fajny poradnik dla osób kupujących mieszkanie. Według mnie warto zajrzeć i poszerzyć swoją wiedzę smile

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.

Podobne wątki

Organizacja wesela pod WarszawąSala weselna pod WarszwaDom spokojnej starosciUpominki dla najmłodszychsuper pharm la roche posay
Tytuł wątku
Najnowsze posty na blogu
Nowa suknia ślubna za 500 złotych? – teraz to możliwe.

19 czerwca 2017

Zakup sukni ślubnej, tej jedynej, wymarzonej, niezwykłej. Marzenie każdej kobiety. Nie da się zaprzeczyć, że często wiąże się z bardzo dużymi kosz...
Nowa suknia ślubna za 500 złotych? – teraz to możliwe.
Biżuteria na wesele a sukienka – poradnik

12 czerwca 2017

Wybierasz się na ślub i przyjęcie weselne jako gość? Znakomicie – czeka Cię wspaniała zabawa aż do rana. Jedyną wątpliwością, która może Ci zepsuć...
Biżuteria na wesele a sukienka – poradnik
Praktyczny poradnik druhny

12 czerwca 2017

Nie da się zaprzeczyć, że bycie druhną lub świadkiem to wielki zaszczyt. Jednak pełnienie takiej funkcji przede wszystkim wiąże się z dużą ilością...
Praktyczny poradnik druhny
10 idealnych krawatów dla Pan Młodego

5 czerwca 2017

Krawat dla Pana Młodego to jeden z najbardziej klasycznych dodatków do stroju. Mimo że można znaleźć wiele alternatyw nie da się zaprzeczyć, że kr...
10 idealnych krawatów dla Pan Młodego
10 ciekawych pomysłów na atrakcje po uroczystości zaślubin

29 maja 2017

Nie da się zaprzeczyć, że narzeczonym szczególnie mocno zależy na tym, aby goście dobrze bawili się na przyjęciu weselnym. Przede wszystkim warto ...
10 ciekawych pomysłów na atrakcje po uroczystości zaślubin
10 propozycji kolorów dla bukietów ślubnych

25 maja 2017

Bukiet ślubny to jeden z najpiękniejszych dodatków ślubnych. Nie da się zaprzeczyć, że jest to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Niemni...
10 propozycji kolorów dla bukietów ślubnych
Projekcje tortów weselnych

15 maja 2017

Projekcje tortów weselnych? Wiele par zastanawia się nad tym, jaki tort wybrać. Niektórzy szukają również oryginalnych alternatyw dla klasycznych ...
Projekcje tortów weselnych
Wiosenny motyw przewodni ślubu

8 maja 2017

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku. To właśnie wtedy przyroda zaczyna budzić się do życia, dzień staje się dłuższy, częściej i chętniej w...
Wiosenny motyw przewodni ślubu
10 najpiękniejszych piosenek podziękowania dla rodziców

2 maja 2017

Czas podziękowań dla rodziców to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów na przyjęciu weselnym. Z pewnością warto jest tutaj wskazać, że zazwycza...
10 najpiękniejszych piosenek podziękowania dla rodziców
10 najpiękniejszych bukietów ślubnych

24 kwietnia 2017

Nie da się zaprzeczyć, że Panny Młode mają często problem z wyborem bukietu ślubnego. W końcu wyróżnić można wiele niezwykłych wiązanek, kompozycj...
10 najpiękniejszych bukietów ślubnych

Czytaj bloga

Nasi partnerzy

Wszyscy partnerzy