Wyszukiwarka usług ślubnych!

Ciepło, Miło, Spokojnie - Wyspy

Moim zdaniem Podróż Poślubna powinna odbyć się gdzieś daleko, gdzie jest ciepło, miło i spokojnie. Oczywiście chodzi mi o jakieś wyspy np: kanaryjskie czy ibiza.

No a wy gdzie chcecie ? lub planujecie jechać..
Trzeba mieć “hajs” na taki wypad. Ja moge sobie obejrzeć tylko w komputerze
ja bym chciała do hiszpani lub do egiptu ale nie wiem czy tam warto teraz kiedys odradzano
ja bym chciała do hiszpani lub do egiptu ale nie wiem czy tam warto teraz kiedys odradzano
- teraz to na pewno niebezpiecznie , może zobacz tanie loty na

<table style=“border-collapse: collapse; width: 108px; height: 5px;” width=“201” border=“0” cellspacing=“0” cellpadding=“0”>
<tbody>
<tr style=“mso-height-source: userset; height: 15.0pt;”>
<td class=“xl83” style=“height: 15.0pt; width: 151pt;” width=“201” height=“20”>https://www.fru.pl/</td>
</tr>
</tbody>
</table>
, ja sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
mi się widzi Santorini smile ale z racji niestabilnego brzusia chyba wezmę ze sobą http://www.e-horyzont.pl/marki/javel-aqua.html - ostatnia Chorwacja dała się we znaki smile
HIBA BAND
HIBA BAND
Katowice

Doświadczony zespół weseln...
HIBA BAND
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel
HIPNOZA
HIPNOZA
Radom

Zespół weselny HIPNOZA to ...
HIPNOZA
EXCALIBURY CABRIO, CONCORDE, LINCOLN
Piękne pojazdy na te piękn...
A myśleliście o aktywnym wypoczynku? Firma Globtourist http://www.globtourist.com/ organizuje rejsy po basenie Morza Śródziemnego. Taka podróż poślubna może być niezłą atrakcją dla każdego, kto kocha wodę. Tym bardziej po Morzu Śródziemnym - to bardzo romantyczne smile
Mnie marzy się Dominikana. Jak widziałam zdjęcia mojej znajomej, w kurorcie, no coś niesamowitego. Pewnie gdzieś na początku roku zacznę rozglądać się już konkretnie za ofertami. Zastanawiam się jednak co z ubezpieczeniem turystycznym, jak to wygląda, czy trzeba sobie samemu wykupić? Bo wiadomo to różnie może być, lepiej mieć coś takiego w razie awarii, https://bm.pl/#!/ubezpieczenia/ubezpieczenie-turystyczneniby coś znalazłam takiego, dużo rzeczy obejmuje nawet pakiet podstawowy. Dominikana to bezpieczne miejsce, ale zmiana klimatu to zawsze jakieś ryzyko, myślę że czułabym się bardziej komfortowo.Co o tym myślcie, korzystaliście z ubezpieczeń, czy na żywioł jechaliście, jak to wygląda?
Dla mnie to Rhodes.
Hotel Rodos Mitsis MAris
Jeśli podróż poślubna to koniecznie egzotyka !! Kiedy jaki nie zaraz po ślubie można najbardziej cieszyć się wakacjami na Dominikanie czy tez urlopem na Malediwach ? Trochę drożej to wychodzi ale warto !!

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu
Budżet weselny – jak go dobrze przygotować? Porady przedślubne

14 sierpnia 2017

Ta kwestia spędza sen z powiek niejednej parze narzeczonych. Wszak określenie, z jakimi kosztami wiązać a się ślubna ceremonia i weselne przyjęcie...
Budżet weselny – jak go dobrze przygotować? Porady przedślubne
Kreatywne winietki ślubne

8 sierpnia 2017

Winietki ślubne, to temat, na który można rozmawiać godzinami. Wiele par młodych decyduje się na tradycyjne rozwiązanie, jakim jest zamówienie win...
Kreatywne winietki ślubne
Stół z owocami podczas wesela? Tak, to dobry pomysł!

7 sierpnia 2017

Lato w pełni, wakacyjne wesela odbywają się jedno po drugim. A czy Wy zastanawialiście się już nad tym, na jaki stół tematyczny postawić, aby było...
Stół z owocami podczas wesela? Tak, to dobry pomysł!
Chwilówka na organizację wesela &#8211; czy to dobry pomysł?

3 sierpnia 2017

Bierzesz ślub? Organizujesz wesele? Chciałbyś, aby wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzysz? Pragniesz przeżyć naprawdę wyjątkowy dzień w g...
Chwilówka na organizację wesela &#8211; czy to dobry pomysł?
Tradycyjne czy bardziej nowoczesne? Gry i zabawy weselne

31 lipca 2017

Jeszcze kilkanaście lat temu żadne polskie tradycyjne wesele nie mgło się bez ich obyć. Klasyczne oczepiny, połączone ze zdejmowaniem kobiecie wel...
Tradycyjne czy bardziej nowoczesne? Gry i zabawy weselne
Uwaga, nowy trend! Różowe suknie ślubne hitem sezonu!

24 lipca 2017

Zdecydowana większość dziewczynek jest wręcz zakochana w różu. Potem niekiedy ta miłość przechodzi i zaczynają one doceniać także inne barwy, jedn...
Uwaga, nowy trend! Różowe suknie ślubne hitem sezonu!
Jakie fryzury ślubne dla krótkowłosych Panien Młodych!

17 lipca 2017

Najczęściej w katalogach ślubnych widzimy Panny Młode z włosami do łopatek lub do pasa, dla nich propozycji fryzur na tę szczególną okazję jest ba...
Jakie fryzury ślubne dla krótkowłosych Panien Młodych!
Pyszne desery na letnie wesele – najlepsze propozycje!

10 lipca 2017

Trudno sobie wyobrazić, by na weselnym przyjęciu mogło zabraknąć pysznego deseru. Wszak goście uwielbiają to zwieńczenie obiadu, małą, słodką prze...
Pyszne desery na letnie wesele – najlepsze propozycje!
Zimne napoje na weselne stoły – top 5 propozycji

3 lipca 2017

Rozpoczął się sezon letnich wesel. Na szczęście dziś klimatyzacja na sali to norma, jednak nie da się ukryć, iż zimne napoje „schodzą” w znacznie ...
Zimne napoje na weselne stoły – top 5 propozycji
Wierzyć nie czy nie wierzyć? Przegląd ślubnych przesądów

27 czerwca 2017

Przesądy ślubne? Zabobony, przesądy ślubne, zaklęcia – te wierzenia i praktyki ludzkość zna właściwie od zawsze. Opierają się one na wierze w istn...
Wierzyć nie czy nie wierzyć? Przegląd ślubnych przesądów

Czytaj bloga

Nasi partnerzy

Wszyscy partnerzy