Wyszukiwarka usług ślubnych!

Kierowanie Związkiem

Kierowanie związkiem - coś bardzo ważnego. Facet lubi czasami sobie odskoczyć od wszystkiego i mieć wszystko gdzieś. Tacy oni są i pewnie tacy zostaną smile nic nie poradzimy..

Jednak chciałbym się doiwiedzieć jak wy reagujecie na takie wybryki swoich mężczyzn ?

Kłutnia ? czy jak ? jak rozwiązać taki problem ? Mój teraz wybiera się na dwa dni do kolegi (100 km) od domu. Najgorsze że jedzie sam.. i co mam zrobić ?
Jeżeli masz podejrzenia do swojego chłopaka. Wystraczy że pogadasz z koleżanką która umówi się z nim na randkę. To będzie prowokacja a ty poznasz dokładnie swojego mężczyznę.
Nie no robienie jego w “bambuko” jest czymś złym, złe bardzo złe rozwiązanie. Związek może się przez to rozpaść. Nie polecma takich działań
To chyba byłby najgorszy wybór, zaaranżowanie czegoś takiego
Dokładnie. Myśle że dobry związek powinien opierać się na zaufaniu i dawać obu stronom przestrzeń osobistą, bez tego nie ma sensu nawet zaczynać. Jeśli nie ufasz swojemu narzeczonemu, nawet go nie sprawdzaj - bo albo twoje podejrzenia są słuszne, albo to ty masz problem z zazdroscią. W obu przypadkach brak szans na szczeście. Myslę, ze kazdy, nawet w małzeństwie, powinien pozostawać panem siebie na tyle, aby móc czasem gdzieć wyjsc czy wyjechac bez drugiej połówki i bez pretensji z jej strony.
HIPNOZA
HIPNOZA
Radom

Zespół weselny HIPNOZA to ...
HIPNOZA
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel
Paweł Kotas
Paweł Kotas
Warszawa

Fotograf ślubny, na wesele
Paweł Kotas
EXCALIBURY CABRIO, CONCORDE, LINCOLN
Piękne pojazdy na te piękn...
Trzeba ufać. Może nie bezgranicznie ale bez zaufania raczej związek sie rozsypie prędzej czy później. Miłość, szacunek i zaufanie to podstawa. Poczytaj ten blog w wolnej chwili http://nianio.com.plgo czyta/ . Między innymi traktuje o sprawach damsko- męskich. O relacjach małżeńskich. Mądry i bardzo zyciowy- napisany z wielką pasją i cudnie sie
Nie rozumiem w czym problem smile Jeśli jest zaufanie, to może jechać nawet 1000 km i tak będę wiedzieć, że jest wierny. A co do odskoczni, to czy naprawdę tylko faceci takie mają. Żadna z Was nie miałam nigdy dość? Nie wyszła? Nie poszła z dziewczynami na imprezę? Nie wyszła na spacer do lasu całkiem sama? smile
ElleqaElleqa kochana, ale Ty to dobrze napisałaś. I ode mnie dodam, że każdy musi się realizować w swojej przestrzeni a związek powinien opierać się na zaufaniu. Ja byłam długo w związku na odległość, wychodziłam, jezdziłam na studenckie wyjazdy i nigdy nigdy nie zdradziłam swojego chłopaka. Wprawdzie związek się rozpadł, ale to z zupełnie innych przyczyn.

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu
Najlepsze sposoby na zwalczenie przedślubnego stresu

16 października 2017

Przeczytasz w: 4 minuty
Najlepsze sposoby na zwalczenie przedślubnego stresu
Oryginalne dodatki dla stylowego Pana Młodego

9 października 2017

Przeczytasz w: 2 minuty
Oryginalne dodatki dla stylowego Pana Młodego
Uwaga, nowy trend! Bukiety ślubne z biżuterią!

3 października 2017

Uwaga, nowy trend! Bukiety ślubne z biżuterią!
Modowe faux-pas, czyli jak nie powinni ubierać się goście weselni?

25 września 2017

Modowe faux-pas, czyli jak nie powinni ubierać się goście weselni?
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!

18 września 2017

Przeczytasz w: 1 minuta
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!
Czym pojechać do ślubu?

11 września 2017

Czym pojechać do ślubu?
Najmodniejsze stylizacje dla druhen

4 września 2017

Najmodniejsze stylizacje dla druhen
Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej

28 sierpnia 2017

Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej