Wyszukiwarka usług ślubnych!

wszystkowiedząca mama

moja mama wie WSZYSTKO. Przynajmniej tak jej sie wydaje :/ ale na pewno zna się na wszystkim lepiej ode mnie, bo ja według niej nie umiem nic, wszytsko co zrobię jest do bani i ona musi poprawić. Doszło do tego ze się spotykamy tylko od swięta, i właśnie przede mną niedługo takie swiąteczne atrakcje… jak to przeżyć, ma ktoś jakiś patent?
o matko mam nadzieję że nie będę nigdy taką teściową! To straszne! Młodzi powinni miec swobodę działania, przecież dopiero uczą się życia. A jak mają się nauczyć jak nie na własnych błędach? Każdy przecież błędy popełnia, też nie jestem święta i parę razy w życiou wpakowałam się nieźle, ale gdyby ktoś mi wtedy chciał wpłynąć na decyzję to bym się chyba wściekła.
hmmm cieżka sprawa Kalinko. Ale nie beznadziejna smile To tylko kilka dni, nawet jakby jakieś tarcia to trzeba po prostu zęby zacisnać i przetrzymać, dasz radę! smile A wogóle… co takiego wydarzyło sie w waszej rodzinie że kontakty się tak właśnie ukształtowały, masz jakiś pomysł co mogło wpłynąć na to że się z mamą nie rozumiecie?
No to jestem pociesona ze nie jest beznadziejnie smile Bo… mama sie szybko denerwuje o byle co, a ja nie chcę sie dać sprowokować, wtedy ona się zas wkurza że ją ignoruję i tak dalej… nie wiem, wcale nie mam ochoty na te święta, ale obowiązek to obowiązek smile
To wez zaskocz ja czyms a to np tez zwroc jej uwage np ze cos zle robi typu ze jak sie powinno zrobic idealnyy makaron niech poczuej ze juz nie jest jedynym wkspertemsmile
HIBA BAND
HIBA BAND
Katowice

Doświadczony zespół weseln...
HIBA BAND
EXCALIBURY CABRIO, CONCORDE, LINCOLN
Piękne pojazdy na te piękn...
HIPNOZA
HIPNOZA
Radom

Zespół weselny HIPNOZA to ...
HIPNOZA
Studio Camel
Studio Camel
Radom

Poczujecie się jak gwiazdy...
Studio Camel

Rejestruj lub zaloguj aby utworzyć temat lub odpowiedzieć w istniejącym.
Najnowsze posty na blogu
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!

18 września 2017

Zieleń to barwa niezwykła pod każdym względem. Mawia się, że to kolor nadziei. Zielony poprawia nam nastrój, wprawiając nas w dobry humor, relaksu...
Niech zieleń rządzi na przyjęciu weselnym!
Czym pojechać do ślubu?

11 września 2017

To pytanie zadaje sobie właśnie wiele par: czym pojechać do ślubu? Wszak w tym wyjątkowym dniu wszystko musi być zapięte na ostatni guzik – także ...
Czym pojechać do ślubu?
Najmodniejsze stylizacje dla druhen

4 września 2017

Oczywiście to nie one są głównymi bohaterkami dnia (bo najważniejsza jest rzecz jasna Panna Młoda), ale warto sprawić, by druhny prezentowały się ...
Najmodniejsze stylizacje dla druhen
Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej

28 sierpnia 2017

Każda Panna Młoda pragnie prezentować się na swoim ślubie i weselnym przyjęciu jak milion dolarów, to sprawa najzupełniej oczywista i nikogo nie d...
Aby wyglądać olśniewająco – idealny makijaż dla Panny Młodej
Najpopularniejsze oczepinowe zabawy

21 sierpnia 2017

Zwykle około północy rozpoczynają się pełne radości zabawy weselne, zwane inaczej oczepinami. Warto wiedzieć, iż obrzęd ten znany był już wieki te...
Najpopularniejsze oczepinowe zabawy
Budżet weselny – jak go dobrze przygotować? Porady przedślubne

14 sierpnia 2017

Ta kwestia spędza sen z powiek niejednej parze narzeczonych. Wszak określenie, z jakimi kosztami wiązać a się ślubna ceremonia i weselne przyjęcie...
Budżet weselny – jak go dobrze przygotować? Porady przedślubne
Kreatywne winietki ślubne

8 sierpnia 2017

Winietki ślubne, to temat, na który można rozmawiać godzinami. Wiele par młodych decyduje się na tradycyjne rozwiązanie, jakim jest zamówienie win...
Kreatywne winietki ślubne
Stół z owocami podczas wesela? Tak, to dobry pomysł!

7 sierpnia 2017

Lato w pełni, wakacyjne wesela odbywają się jedno po drugim. A czy Wy zastanawialiście się już nad tym, na jaki stół tematyczny postawić, aby było...
Stół z owocami podczas wesela? Tak, to dobry pomysł!
Chwilówka na organizację wesela – czy to dobry pomysł?

3 sierpnia 2017

Bierzesz ślub? Organizujesz wesele? Chciałbyś, aby wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzysz? Pragniesz przeżyć naprawdę wyjątkowy dzień w g...
Chwilówka na organizację wesela – czy to dobry pomysł?
Tradycyjne czy bardziej nowoczesne? Gry i zabawy weselne

31 lipca 2017

Jeszcze kilkanaście lat temu żadne polskie tradycyjne wesele nie mgło się bez ich obyć. Klasyczne oczepiny, połączone ze zdejmowaniem kobiecie wel...
Tradycyjne czy bardziej nowoczesne? Gry i zabawy weselne

Czytaj bloga

Nasi partnerzy

Wszyscy partnerzy