VersoTrio Oprawa muzyczna ślubów i uroczytości

Radom, mazowieckie, Polska
Proszę o kontakt

Udostępnij ofertę

Pozycja w rankingu slubi.pro
Ranking

15

Pozycja w kategorii Oprawa muzyczna ślubu
Ranking

1

Opis

Verso Trio to zespół, który tworzą absolwentki Akademii Muzycznych w Katowicach i Bydgoszczy. Gramy wspólnie już od wielu lat, a łączy nas przede wszystkim pasja i ogromne zamiłowanie do muzyki. Zajmujemy się działalnością koncertową, oprawą muzyczną uroczystości oraz eventów. Jako wykształcone klasycznie instrumentalistki wykonujemy utwory największych kompozytorów muzyki poważnej. Ze względu na szerokie zainteresowania muzyczne oraz doświadczenie zdobyte m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, czy w programie telewizyjnym Mam Talent zespół doskonale odnajduje się również w repertuarze rozrywkowym.

Już od wielu lat towarzyszymy parom młodym podczas tej najpiękniejszej dla nich chwili zawarcia małżeństwa. Nasze dźwięki uatrakcyjniają liczne eventy i imprezy firmowe.

Oferujemy oprawę muzyczną wydarzeń takich jak:
- Śluby kościelne i plenerowe.
- Chrzty święte, msze rocznicowe.
- Występ trio smyczkowego jako atrakcja dla gości.
- Pierwszy taniec przy akompaniamencie instrumentów.
- Eventy, bankiety, prywatne występy

Zachęcamy do śledzenia naszego instagrama @versotrio oraz konta fb www.facebook.com/versotrio , gdzie na bieżąco mogą Państwo zobaczyć relacje z naszych wydarzeń i koncertów.

Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej w celu zapoznania się ofertą i rezerwowania terminów. Z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "VersoTrio Oprawa muzyczna ślubów i uroczytości" w rankingu slubi.pro, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 48
  • Data dodania: Grudzień 1, 2022