Udostępnij ofertę

Pozycja w rankingu slubi.pro
Ranking

31

Pozycja w kategorii Zespoły muzyczne
Ranking

1

Opis

Doświadczony zespół weselny ( na rynku ponad 15 lat ) wykonujący na żywo muzykę taneczną dla gości w różnym przedziale wiekowym, potrafiącym z łatwościa nawiązywać kontakt z bawiącymi proponując różne zabawy wspólne oraz konkursy integracyjne. W skład zespołu wchodzą muzycy o odpowiednim profesjonalnym przygotowaniu muzycznym na poziomie średnim i wyższym. Repertuar zespołu to utwory lat 70, 80, 90, po najnowsze hity z różnych gatunkow muzycznych wykonywany w j.polskim, angielskim, francuskim i włoskim oraz w gwarze śląskiej. Zespól posiada niezawodne profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne i wizualne. W czasie wykonywania usługi muzycznej nie spożywamy alkoholu i gramy zawsze do końca przyjęcia. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową www.hibaband.pl oraz FB, YouTube, Wrzuta BYĆ MOŻE TO NASZ ZESPÓL NA WASZE WESELE !!!

Opinie klientów (3)

 • Marta i RobertCzerwiec 13, 2019

  Zespół dobrze przygotowany, prowadzenie imprezy weselnej na najwyższym poziomie, goście byli zachwyceni, więc to mówi samo za siebie. A największy plus za podziękowanie dla rodziców - mamy popłakały się, a wszyscy goście świeczki w oczach - pięknie przygotowane. Pozdrawiamy serdecznie i gorąco polecamy - Marta i Robert.

 • Urszula i TomaszCzerwiec 13, 2019

  Świetny zespół, który bawił naszych gości z prawdziwą pasją do białego rana. Polecamy wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego zespołu muzycznego na Wesele. Muzyka, Vokale,
  nagłośnienie, oświetlenie, dobór repertuaru, zabaw i konkursów na najwyższym poziomie z zachowaniem smaku i kultury wykonawczej.
  Pozdrawiamy
  Urszula i Tomasz

 • Eugen HunkerCzerwiec 13, 2019

  Szanowni Państwo. To był niezapomniany wieczór, spędzony w doborowym, muzycznym towarzystwie grupy HIBAband. Vocalno - muzyczna klasa tego zespołu gwarantuje super zabawę i profesjonalne podejście do event. Z największą przyjemnością polecam ta grupę koneserom muzyki i tańca o nawet najwyższym stopniu oczekiwania. W imieniu wielkiej grupy uczestników Balu Polonii 2016 w Austrii kreślę słowa uznania i podziękowania za świetne ogranie naszej imprezki. Dziękuję i do możliwego ponownego zobaczenia. Eugen Hunker z Dornbirn / Zach. Austria.

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Twoja opinia zwiększa pozycje "HIBA BAND" w rankingu slubi.pro, nie czekaj zostaw opinię juz teraz!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 930
  • Data dodania: Maj 13, 2019